Otsingu tulemused

Juriidiline info

Intellektuaalomand

Kõik siin veebilehel olevad materjalid on Walmarki intellektuaalomand. Nimetatud materjale ei tohi kopeerida ega reprodutseerida, välja arvatud ulatuses, mis on vajalik nende vaatamiseks veebis. Isiklikuks kasutamiseks võib selle veebilehe terviklikke lehekülgi printida.

Veebilehele linkimine

Kui soovite lisada lingi meie veebilehele, tuleb viidata esilehele.

Siinsel veebilehel oleva teabe õig

Võtame kõik mõistlikud meetmed, et tagada veebilehe sisu õigsus ja ajakohasus, kuid me ei vastuta mistahes nõuete või kahjude eest, mis tulenevad selle veebilehe sisule tuginemisest. Jätame endale õiguse toodete spetsifikatsioone igal ajal muuta.

Mida me Teie andmetega teeme?

Walmarkile on Teie privaatsus oluline. Walmark ei kogu Teie kohta isikuliselt identifitseeritavaid andmeid (näiteks nime, aadressi, telefoninumbrit ega meiliaadressi (edaspidi: isikuandmed)), välja arvatud juhul, kui soovite need meile vabatahtlikult edastada. Kui Te ei soovi, et saaksime Teie isikuandmed, ärge saatke neid meile.

Reklaamtegevused

Kui osalete võistlusel, loteriis või muudel reklaamüritustel, võime kasutada Teie saadetud isikuandmeid nimetatud tegevustega seotud toimingute lihtsustamiseks.

Lingid välistele veebilehtedele

Meie veebilehel võib olla linke teistele Walmarki veebilehtedele, muudele seotud veebilehtedele või sotsiaalmeedia lehtedele. Mistahes sellise veebilehe lingile klõpsates pidage meeles, et kõigil veebilehtedel on oma andmekaitsepoliitika ning me ei saa võtta vastutust teiste veebilehtede eest. Enne mistahes isikuandmete edastamist nimetatud veebilehtedele tutvuge palun nende privaatsuspoliitikaga.

Andmete kogumine ja kasutamine

Andmed, mida me automaatselt kogume ja Teie arvuti logifailides hoiame, hõlmavad Teie IP-aadressi, veebilehitseja tüüpi, keele seadistusi, operatsioonisüsteemi, internetiteenuse pakkujat ning kuupäeva ja kellaaega. Kasutame neid andmeid oma veebilehtede efektiivseks haldamiseks, meie veebilehtede külastajate harjumuste jälgimiseks, arengusuundade analüüsimiseks ja demograafiliste andmete kogumiseks oma kasutajate kohta. Kogutud andmeid võime kasutada oma turundus- ja reklaamtegevustes ja sidekanalites. Kui kasutame mitteisiklikke andmeid koos isikuandmetega, käsitletakse selliseid andmeid isikuandmetena, nii kaua kuni need on omavahel seotud.

Küpsiste kasutamine

Walmarki veebileht võib kasutada küpsiseid ja muid tehnoloogiaid, näiteks veebimajakaid ja pikslisilte. Küpsis on tekstistring, mille meie veebiserver saadab Teie veebilehitseja kõvakettal olevale küpsisefailile. Kui veebiserveri ja veebilehitseja vahel ühendus luuakse, võimaldab see meie veebilehel meelde jätta, kes te olete. Küpsiste eesmärk on tuvastada kasutajad ning võimaldada meie veebiserveril Teieni tuua kohandatud veebilehed, mis muudavad Teie külastuse Walmarki veebilehele isiklikumaks ning võimaldavad meil paremini Teie vajadustele vastata. Walmark ja ka meie partnerid kasutavad küpsiseid ning teisi tehnoloogiaid, et salvestada Teie personaalne info, kui kasutate meie veebilehte, rakendusi ja võrguteenuseid. Näiteks saab nii meelde jätta info, mida veebivormis varasemalt sisestanud olete.

Küpsiste lubamine ja keelamine

Oma veebilehitseja seadeid muutes saate küpsiste kasutamise lubada või keelata. Veebilehitseja seadete muutmiseks järgige veebilehitseja juhiseid või külastage lehte About Cookies, kus saate oma veebilehitseja seadete muutmise kohta rohkem infot. Juhime Teie tähelepanu sellele, et Walmarki veebilehe mõnda funktsiooni ei saa kasutada, kui küpsised on keelatud.

Tagasi üles